Jump to content

Witaj na ProjectLifeFive.pl

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum.
Stań się częścią naszej wspaniałej społeczności graczy!
Zaloguj się Zarejestruj się

Innowacyjny FRAMEWORK

Graj u nas i sprawdź jakie możliwości daje Ci nasz nowy, autorski framework!
My nie używamy gotowców, wszystko co u nas znajdziecie zrobione jest przez nas od podstaw :)

Stworzone przez nas autorskie skrypty

Nasi developerzy pracują ze wszystkich sił aby dostarczyć wam jedyne takie modyfikacje na rynku.
Nie ma tutaj miejsca dla plików skradzionych od innych twórców lub pobranych z podejrzanych źródeł.

Administracja z doświadczeniem

Nad projektem czuwa doświadczona administracja która dołoży wszelkich starań,
aby rozgrywka u nas była ciekawa i wolna od oszustów lub osób łamiących regulamin.

DEVELOPMENT PRE-ALPHA

Premiera zamkniętej alphy niestety znacznie się opóźni przez ograniczony czas pracy developerów.
Będziemy informować o postępach prac na bieżąco.
Aktualności:
  • PRACE NAD SERWEREM TRWAJĄ
  • Premiera zamkniętej alphy niestety znacznie się opóźni przez ograniczony czas pracy developerów, będziemy informować was na bieżąco, przepraszamy.
  • INFORMACJE O PROJEKCIE: KLIKNIJ

Guidelines

Prosimy poświęć chwilę, aby zapoznać się z poniższymi zasadami.

Pamiętaj, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek zamieszczone wypowiedzi użytkowników. Nie ręczymy za nie ani nie gwarantujemy dokładności, kompletności lub przydatności jakichkolwiek wypowiedzi, oraz nie ponosimy odpowiedzialności za treść jakichkolwiek wiadomości.

Wypowiedzi wyrażają poglądy autorów wypowiedzi i niekoniecznie muszą być zbieżne z poglądami właściciela niniejszej strony internetowej. Każdego użytkownika, który uważa, że opublikowane zostały niezgodne materiały mające charakter wykroczenia prosimy o natychmiastowy kontakt z nami poprzez wiadomość e-mail lub formularz kontaktowy. Mamy możliwość usunięcia obraźliwych wiadomości i dołożymy wszelkich starań, aby to uczynić - w rozsądnych ramach czasowych - jeśli stwierdzimy, że takie działanie jest konieczne.

Korzystając z naszej strony akceptujesz zakaz publikowania materiałów, które są niezgodne z prawdą lub mają charakter zniesławiający, niedokładny, obraźliwy, wulgarny, szerzący nienawiść, są napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, groźne, naruszają prywatność osób trzecich lub w w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące normy prawne.

Użytkownicy zobowiązani są zakazem publikacji wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim - chyba, że jesteś właścicielem praw autorskich lub są własnością właściciela strony.

Nasze oprogramowanie wykorzystuje pliki cookies, aby odróżnić cię od innych użytkowników naszej strony internetowej. Pliki cookies zapewniają spersonalizowane ustawienia kont użytkowników podczas przeglądania naszej strony.

 

Warunki dot. treści zamieszczanej przez użytkowników:

Dostawcy ("my", "nasza") usługi świadczonej przez tę witrynę ("Usługa") nie ponoszą odpowiedzialności za zawartość i konta generowane przez użytkowników ("Treści"). Przedstawione treści wyrażają tylko opinie autora.

Zgadzasz się nie korzystać z naszych usług w celu rozpowszechniania obraźliwych, rasistowskich, grożących, spamujacych, podejrzanych treści, udostępniania cudzych danych osobowych oraz po to, aby ukraść naszą pracę, lub wszystkiego co w jakikolwiek sposób łamie prawa

Wszystkie treści przesłane mogą zostać poddane przeglądowi przez administracje. Wszelkie treści na forum mogą zostać poddane usługą weryfikacyjnym (w tym, ale nie tylko, usługą zapobiegania spamowi). Nie przesyłaj żadnych Treści, które uważasz za prywatne lub poufne.

Zastrzegamy sobie prawo do usuwania lub modyfikowania Treści dostarczonych z dowolnego powodu bez wyjaśnienia. Żądania dotyczące treści, które mają zostać usunięte lub zmodyfikowane, będą podejmowane tylko według naszego uznania. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań przeciwko dowolnym kontom z Usługą.

Przyznasz nam niewyłączną, stałą, nieodwołalną, nie ograniczoną licencję na używanie, publikowanie lub ponowne publikowanie Treści w związku z Usługą.
Zachowujesz prawa autorskie do treści.

 

Warunki świadczenia usług generowania przychodu:

Lokowanie produktów i reklama stron trzecich według uznania Właściciela (zarówno na serwerze gry, jak i na stronie internetowej)

Płatne, opcjonalne członkostwo w żaden sposób nie wpływa na rozgrywkę. Rzeczy kosmetyczne można nabyć za pośrednictwem Sklepu.

Wszelkie zakupy, darowizny, zamówienia wstępne lub subskrypcje dokonywane wewnątrz społeczności nie podlegają zwrotowi. Wszystkie zakupy produktów są ostateczne i nie podlegają zwrotowi z powodu dostępności usługi natychmiast po potwierdzeniu płatności. 
Opcjonalnie możesz ofiarować nam dobrowolną darowiznę i pomóc pokryć koszty utrzymania projektu. Dobrowolna darowizna jest darowizną bez jakiejkolwiek kontr-wartości.

Wszelkie transakcje pieniężne zawierane są między użytkownikiem i twórcami Project Life FIVE.

Właściciele rezerwują sobie prawo do usunięcia kogokolwiek ze społeczności w każdej chwili. Poprzednie zakupy ze społecznością nie chronią użytkowników przed działaniami administracyjnymi w dowolnym momencie. Żadne zwroty nie zostaną wyemitowane z powodu działań administracyjnych powodujących usunięcie lub zawieszenie użytkownika ze społeczności.

Nie możemy zagwarantować, że produkty zakupione będą zawsze dostępne lub pozostaną takie same. Z tego powodu niniejszym ostrzegamy, że wszystkie zakupy są uzależnione od dostępności i mogą zostać zmienione lub usunięte bez uprzedzenia.

Członkostwo w tej społeczności stanowi pełną akceptację i zrozumienie tych warunków świadczenia usług.


Warunki mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez uprzedzenia.
Jeśli się z nimi nie zgadzasz, nie rejestruj się ani nie korzystaj z tej/naszych usług.
Jeśli chcesz zamknąć konto, skontaktuj się z nami.